MELAMINOVÁ HOUBIČKA 10 KS NANO-HOUBA | TRIOS - VELKOOBCHO S PÁPÍREM A DROGERIÍ, ZÁSOBOVÁNÍ ŠKOL

Naše nabídka
Články

Na úvod » DROBNÉ ÚKLIDOVÉ PROSTŘEDKY » MELAMINOVÁ HOUBIČKA 10 KS NANO-HOUBA

MELAMINOVÁ HOUBIČKA 10 KS NANO-HOUBA

Číslo výrobku:
6579
 
Naše cena bez DPH:
165 Kč
 
Naše cena s DPH:
199,65 Kč
 
Termín dodání:
SKLADEM
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

ZÁZRAČNÁ HOUBIČKA PRO SNADNÝ ÚKLID BEZ SAPONÁTŮ A NÁMAHY. VYČISTÍ VŠE. NEVĚŘÍTE? VYZKOUŠEJTE! ROZMĚR 107MM/62MM/28MM. Balení 10 ks. 

Melaminová houbička - magická guma je výsledným produktem posledního vývoje nanotechnologie. Jedná se o licenční výrobek ze speciální pěny, který bez chemie a dalších čistících a pomocných prostředků odstraňuje jinak vodou nerozpustné odolné nečistoty ze všech hladkých povrchů jako jsou kachličky, dlaždice, sklo, kov, parkety, a to např. otisky prstů, šmouhy od podrážek bot, znečištění od fixů, per, fleky na sporácích i zaschlý tuk, vodní kámen z vodovodních baterií, počasím způsobené usazeniny na zahradním nábytku, počmárané zdi od dětí apod. Před použitím se houbička mírně navlhčí a lehce se špína "vygumuje". Speciální pěna se dostane do hlubších vrstev znečištěných ploch než běžné materiály a podobně jako guma se postupně opotřebovává. Jemným třením se obrušováním ze znečištěného povrchu uvolňuje špína, není potřeba pára, gumové rukavice ani jiné chemikálie. Odstraníte nečistotu tak rychle a efektivně, jak to jiným běžným způsobem nebylo doposud možné. Šetří čas a úsilí. Účinné zvláště na místa, kde špína zůstala delší dobu a nelze použít mnoho chemie nebo vůbec použít vodu.

 

Ostatní fotografie k produktu

 

Videa k produktu 

&hl=cs&fs=1&rel=0&color1=0xaaaaaa&color2=0xffffff"> &hl=cs&fs=1&rel=0&color1=0xaaaaaa&color2=0xffffff" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="325" height="263">
 
 
 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků
 
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 
 
 
 
 
 
TOPlist